Kompleksowa opieka nad serwisami internetowymi

Kompleksowa administracja stroną internetową - wprowadzanie treści, dostosowanie ilustracji, aktualizacje systemu i dodatków, tworzenie kopii zapasowych.

Kompleksowa administracja stroną internetową - wprowadzanie treści, formatowanie zdjęć, opracowywanie ilustracji i infografik, aktualizacje systemu i dodatków, tworzenie kopii zapasowych.

Administrowanie stroną internetową, to przejęcie obowiazków właściciela strony związanych z poprawnym funkcjonowaniem serwisu od strony technicznej - atualizacje oprogramowania, aktualizacje dodatków, regularne kopie serwisu, przywracanie strony w przypadku włamania bądź utraty danych.

Kompleksowa obsługa opieki nad stroną to również zarządzanie treścią wiytryny, wprowadzanie i foramatowanie tekstów, dostosowywanie rozmiarów i optymalizacja zdjęć, opracowywanie ilustracji, ikon oraz infografik umieszczanych na stronie.

Optymalizacja treści i wielkości obrazów ma nie tylko wpływ na szybkość ładowania strony, ale też, co istotne ma wpływ na pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania.

 

Zakres usług administracji stroną internetową, zarządzania i opieki nad nią, to między innymi:

Administrowanie strona internetową

  • Wprowadzanie/zmiana dostarczonych treści.
  • Opracowanie dostarczonych materiałów i dostosowanie do standadów internetowych.
  • Opracowanie treści strony pod kątem SEO.
  • Aktualizacje systemu zarządzania treścią oraz jego dodatkowych składników.
  • Wykonywanie okresowych kopii zapasowych serwisu (plików witryny i bazy danych).
  • Zmiany/modyfikacje wybrnaych części witryny.
  • Przywracanie strony z ostatniej kopii zapasowej w przypadku awarii lub włamania.

 

Ze względu na różnorodność stron i rodzaje treści na nich zawartych oraz ilość opcji jakie może zawierać system zarządzania treścią, wszelkie szczegóły i wyceny ustalamy w po rozmowie telefonicznej i otrzymaniu via e-mail wypełnionej ankiety dotyczącej zakresu administracji.
Jeśli życzą sobie Państwo od razu otrzymać taką ankietę, prosimy zgłosić ten fakt, korzystając z formularza szybkiego kontaktu.

 

 

Search