Kompleksowa opieka nad serwisami internetowymi

Kompleksowa administracja stroną internetową - wprowadzanie treści, dostosowanie ilustracji, aktualizacje systemu i dodatków, tworzenie kopii zapasowych.

Przeprowadzamy kompleksowe migracje serwisów internetowych miedzy serwerami oraz aktualizacje stron opartych na CMS Joomla! 1.5 / Joomla 2.5 oraz istniejących dodatków do aktualnej wersji 3.x.

 

Migracje CMS Joomla! 1.5 / 2.5 do 3.xPrzeprowadzamy migrację stron w CMS Joomla 1.5/Joomla 2.5 wraz z komponentami, modułami, dodatkami (o ile rozwiązania były rozwijane i mają swoje wersje dla nowej wersji systemu).

Ze względu na znaczące różnice budowie szablonów i struktury stron, najlepszym rozwiązaniem jest przebudowa strony, lub wdrożenie nowej, opartej na nowym responsywnym szablonie.

Jednakże w przypadku wyłączenia PHP 5.3 na serwerze, na którym znajduje się strona oparta na Joomla 1.5! doraźnym skutecznym rozwiązaniem przywrócenia strony 'do życia' jest migracja wraz z modyfikacją zainstalowanego szablonu.

 

Każdą migrację do nowszej wersji wykonujemy na wcześniej wykonanej kopii strony. Po przeprowadzeniu pełnej migracji kopii strony i przetestowaniu witryny, zostaje ona uruchamiana jako główny serwis www. 

 

Wszystkie aktualizowane serwisy, dodatkowo otrzymują doinstalowane rozszerzenia zwiększające bezpieczeństwo, znacznie utrudniające włamanie się na stronę (co jednak nie zastąpi bieżącej aktualizacji systemu Joomla i zainstalowanych rozszerzeń).

 

Ze względów bezpieczeństwa i zazwyczaju brak mobilnej wersji strony, zwłaszcza serisów opartych na CMS Joomla 1.5, gorąco zachęcamy do kontaku z nami w celu wybrania optymalnego rozwiązania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej.

 

Search